Cami Halıları

Çelebizade Halı olarak, koleksiyonumuzda her zevke ve her tarza uygun halılar bulundurmak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın sonucunda birbirinden farklı ve birbirinden şık cami halısı desenleri elde ettik. Mesela caminizin iç mimarisinin ve dekorasyonunun daha sade halılar için uygun olduğunu düşünüyorsanız saflı cami halısı modellerimiz, eğer daha mistik desenli halılar için uygun olacağını düşünüyorsanız göbekli cami halısı modellerimiz sizler için iyi seçenekler olabilirler. Birbirinden güzel, birbirinden estetik, pek çok desen ve renk seçeneğine sahip cami halılarımız içerisinde mutlaka siz de caminiz için uygun bir cami halısı bulacaksınız. Farklı cami halıları, cami halısı desenleri, renkleri ve cami halısı metrekare fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cami Halısı Modelleri

Cami Halısı Modelleri

Cami halısı camiden içeri girdiğimizde gözümüze ilk çarpan dekorasyon ürünüdür. Bu sebeple camilerimizin mimarisinin ve dekorasyonunun güzelliği kadar, cami halılarının da şık olması, göz doldurması ve caminin genel dekoruyla uyumlu olması önemlidir. “Sonsuz Desen ve Renk” ilkesiyle yola çıkmış olan Çelebizade Halı’nın cami halısı ürün grubunda oldukça çeşitli, farklı, estetik cami halısı desenleri vardır ve farklı renklerde uygulanmaktadır.

Çelebizade Halı olarak, cami halısı modelleri arasında hem mistik hem de daha sade ve modern cami halısı desenlerine yer veriyoruz. Böylece cami halısı modellerimizi çerisinde her zevke ve her tarza hitap eden modeller bulunmaktadır. Siz de hemen hemen her rengi bünyesinde barındıran Çelebizade Halı’dan, saflı cami halısı ya da göbekli cami halısı gibi çeşitli cami halısı modelleri arasından birini seçebilir, istediğiniz renk ve desende cami halılarını caminizin boyutlarına uygun olarak sipariş edebilirsiniz. Cami halısı fiyatları modellerimize ve seçtiğiniz cami halısının boyutlarına göre farklılık göstermekte olup, cami halısı metrekare fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Cami Halısı Fiyatları

Çelebizade Halı olarak, bizim için müşteri memnuniyeti ve güveni en üst seviyede önem verilen konuların başında gelmektedir. Cami halıları sektöründe ülkemizde kendimize önemli bir yer edinmenin yanı sıra yurt dışına da ihracat yapan bir kurum olarak, müşteri memnuniyetinin sağlanması için hem ürünlerin kalitesine ve uzun ömürlülüğüne hem de hizmet kalitesine büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle cami halısı modellerimiz farklı renk ve desen seçenekleriyle dikkat çektiği gibi, oldukça kaliteli, kullanışlı, uzun ömürlü olmaları ve insan sağlığına uygun olmaları ile de dikkat çeken cami halılarıdır. Siz de camileriniz için; pek çok desen ve renk alternatifi içinden, hem camilerinizin dekorasyonuna ve tarzına uygun, hem sizlerin zevkine hitap eden, kaliteli, sağlam, uzun ömürlü, kullanışlı ve şık cami halıları seçmek istiyorsanız, seçtiğiniz cami halısı modelinin caminizin ölçülerine göre üretilmesi için bizimle iletişime geçebilir; cami halısı modelleri, cami halısı desenleri, renkleri ve cami halısı metrekare fiyatları hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.