Göbekli Cami Halısı

Çelebizade Halı için, müşterilerinin memnuniyeti ve beğenileri çok büyük öneme sahiptir. Bu sebeple Çelebizade Halı olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi göbekli cami halısında da her zevke ve her tarza uygun seçenekler olmasına özellikle önem veriyoruz. Bir cami halısı alınırken caminin genel mimarisi ve iç dekorasyonu bütüncül olarak ele alınmalı, renk, desen ve tarz olarak hepsinin bir uyum içerisinde olması sağlanmalıdır. Bu sebeple bizler “Sonsuz Desen ve Renk” ilkesiyle, cami halısı koleksiyonumuz için birbirinden güzel renk ve desende her camimize uyum sağlayabilecek ve herkesin zevkine hitap edecek cami halıları tasarlıyoruz.

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Cami Halısı Modelleri

Cami halısı camiden içeri girdiğimizde gözümüze ilk çarpan dekorasyon ürünüdür. Bu sebeple camilerimizin mimarisinin ve dekorasyonunun güzelliği kadar, cami halılarının da şık olması, göz doldurması ve caminin genel dekoruyla uyumlu olması önemlidir. “Sonsuz Desen ve Renk” ilkesiyle yola çıkmış olan Çelebizade Halı’nın cami halısı ürün grubunda oldukça çeşitli, farklı, estetik cami halısı desenleri vardır ve farklı renklerde uygulanmaktadır.

Çelebizade Halı olarak, cami halısı modelleri arasında hem mistik hem de daha sade ve modern cami halısı desenlerine yer veriyoruz. Böylece cami halısı modellerimizi çerisinde her zevke ve her tarza hitap eden modeller bulunmaktadır. Siz de hemen hemen her rengi bünyesinde barındıran Çelebizade Halı’dan, saflı cami halısı ya da göbekli cami halısı gibi çeşitli cami halısı modelleri arasından birini seçebilir, istediğiniz renk ve desende cami halılarını caminizin boyutlarına uygun olarak sipariş edebilirsiniz. Cami halısı fiyatları modellerimize ve seçtiğiniz cami halısının boyutlarına göre farklılık göstermekte olup, cami halısı metrekare fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Cami Halısı Fiyatları

Çelebizade Halı olarak, bizim için müşteri memnuniyeti ve güveni en üst seviyede önem verilen konuların başında gelmektedir. Cami halıları sektöründe ülkemizde kendimize önemli bir yer edinmenin yanı sıra yurt dışına da ihracat yapan bir kurum olarak, müşteri memnuniyetinin sağlanması için hem ürünlerin kalitesine ve uzun ömürlülüğüne hem de hizmet kalitesine büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle cami halısı modellerimiz farklı renk ve desen seçenekleriyle dikkat çektiği gibi, oldukça kaliteli, kullanışlı, uzun ömürlü olmaları ve insan sağlığına uygun olmaları ile de dikkat çeken cami halılarıdır. Siz de camileriniz için; pek çok desen ve renk alternatifi içinden, hem camilerinizin dekorasyonuna ve tarzına uygun, hem sizlerin zevkine hitap eden, kaliteli, sağlam, uzun ömürlü, kullanışlı ve şık cami halıları seçmek istiyorsanız, seçtiğiniz cami halısı modelinin caminizin ölçülerine göre üretilmesi için bizimle iletişime geçebilir; cami halısı modelleri, cami halısı desenleri, renkleri ve cami halısı metrekare fiyatları hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.