Çelebizade Hakkında

1994 yılında üretime başlayan Confetti, ürettiği modelleri satışa çıkardığı andan itibaren piyasada kabul gördü ve dünya çapında tercih edilir duruma geldi. 2007 yılının başlarında Düzce fabrikasında Türkiye’de ilk kez, kaymaz tabanlı, anti-alerjik, benzersiz renk ve tasarımlara sahip Dekoratif Halı üretimine başlayan Confetti, 2013 yılından itibaren ürettiği duvardan duvara proje halılarıyla, 2014 yılında ise üretimini gerçekleştirdiği cami halılarıyla dünyaya açılıyor. Çelebizade markası ile daha kaliteli hizmet vermek amacı ile uzun ömürlü, diz izi yapmaz, tüy ve toz bırakmaz, anti-statik ve anti-bakteriyel halı üreterek “sonsuz desen ve renk” ilkesi ile sektörde yerini alıyor.

72.000 m2 kurulu alandan oluşan Düzce Entegre tesislerimizde 250 çalışanımız ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

1994 yılında üretime başlayan Confetti, ürettiği modelleri satışa çıkardığı andan itibaren piyasada kabul gördü ve dünya çapında tercih edilir duruma geldi.

Diğer Markalarımız

Confetti markamızla Banyo Halısı, Çocuk ve Eğitim Halısı, Dekoratif Mat ve Yolluk halısı üretimi yapıyoruz. 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve Türkiye’nin 250 farklı noktasına ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Confetti Carpets, büyük işletmelerin duvardan duvara halı ihtiyaçlarına özel tasarımlarımızla, kaliteli, hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

Congrass markamız ile Ar- Ge çalışmalarımızı sonuçlandırarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda 2016 yılındaki yeni yatırırımızla suni çim üretimimize başladık.

Confetti markalı ürünlerimizi, güvenli alışveriş platformumuzdaki siparişlerinizi en iyi fiyatlarla, en kısa sürede sevkiyatını sağlayarak sizlere ulaştırıyoruz.

Diğer Markalarımız

confetticarpets.com
congrass.com.tr
benimhalim.com