Vakıf Halıları Hangi Alanlarda Kullanılır

 Kategori Genel

Yurt veya kurumlarda kullanılan vakıf halıları tüy bırakmayan özelliği olması ve uzun ömürlü özelliğiyle kolay bir kullanım sunuyor

TEMİZLİK KOLAYLIĞI

Eğitim yurtlarında, kurumlarda, salonlarda, koridorlarda, merdiven gibi bölmeli yerlerde rahat bir kullanım sağlayan vakıf halıları kalite ve temizlik açısından da ayrıcalıklar sunmaktadır. Özel üretim tesislerinde hijyenik olarak üretilen vakıf halıları; nemlenme, kirlenme ve yıpranmalara karşı dayanıklı olup, sahip olduğu yıkanabilme özelliğiyle de kullanıcılara temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Hem de yıkama işlemleri sonrasında renk ve kumaş kalitesinden ödün vermeden.

KULLANIMINA GÖRE FARKLI SEÇENEKLER

İç mekanlarda kullanılan tasarıma göre uygun olan vakıf halıları, mekan kullanımına göre de tasarımlarında değişiklikler gösterebilmektedir. Kurum veya eğitim yurtlarında uygun tasarımlarıyla kullanılabilen halılar, toplantı salonları veya kurumlarda da ilgi dağıtmayan tasarım ve renkleriyle kullanılabilmektedir. İnsan sağlığına olumsuz etki edecek malzemelerin kullanılmaması ve kolay temizliğiyle de ev ve kurumlarda rahatlıkla kullanılabilir.

ÖZEL TASARIMLARIYLA VAKIF HALILARI

Renk skalasında da pastel renklerden, ana ve ara renklere birçok seçeneği bulunabilir. Kullanım alanı olarak ister büyük boyutlarda isterseniz özel boyutlarda üretilebilmektedir. Özel tasarım olarak da imal edilebildiğinde fiyat aralığı değişebilmektedir. Klasik ya da modern modelleriyle birlikte istediğiniz tasarım ve renkleri tercih edebileceğiniz Çelebizade halılarının her biri aynı kalite ve özelliklerini taşımaktadır.

Recent Posts

Yorum Bırakın