%100 Kokusuz Yünden Üretilen Cami ve Yurt Halıları

 Kategori Genel

Yün Halılar Koku Yapar Mı?

Yurt ve camilerin olmazsa olmaz dekorasyon ürünü halıdır. Peki tercih ettiğiniz halılar ne kadar kullanışlı? Bulunduğu ortama uyum sağlıyor mu? En önemli detay ise kokuyu içine hapsediyor mu? Tüm bunların cevabını yazının devamında görebilirsiniz.

Yün halılar, birçok insanın olmazsa olmaz dekorasyon ürünü olarak günümüze kadar gelmektedir. Camilerde ve yurtlarda yün halılar, farklı renk ve motiflerle birçok insanın odak noktası oluyor. Aynı zamanda kokuyu içinde barındırmaması, yanıcı özelliğinin diğer halı türlerine göre daha az olması da tercih etmek için avantaj sağlıyor.

Sıfır Koku %100 Hijyen

Yün halılar kalitesi ve şıklığıyla kullanıldığı her alana ayrı hava katıyor. Kullanılan motifler, renkler camileri ve yurtları zenginleştirirken, kendine ait özelliklerden de ödün vermiyor.

%100 yünden elde edilen halılar ısıyı dengede tutar yazın terletmez, kış aylarında ise soğuğu hissettirmez. Bunun yanı sıra koku yapmaz hijyeniktir.

Çelebizade halı bugüne kadar birden çok camide, yurtta yer edinmiştir. Birbirinden Farklı halı modelleri ve özellikleri ile insanların odak noktası olmaya devam etmiştir.

Çelebizade halının ürettiği yün halılar, diğer halılara kıyasla daha sağlıklı ve daha güvenlidir. Yün halılar zararlı dumanı daha az salgılar, yanıcı özelliği diğer halılara göre daha azdır. Doğal alev söndürücü özelliği ile yanma durumunda kendiliğinden söner.

 

Neden Yün Halı?

Çelebizade halı bugüne kadar her zevke ve tarza uygun, insanların kendi stillerini yansıtabilecek birçok halı üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Ürettiği  kokusuz, %100 hijyenik yün halılar ile kişilerin gözdesi olmuştur.

Neden mi yün halı? Yün halılar yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra bütün halılar ilk serildikleri anda yeni ve parlak görünür ama zamanla deforme olabilir. 

Yün halıların sıralayabileceğimiz birden fazla üstünlüğü bulunmaktadır. 

Bunlar şu şekildedir;

Sağlıklıdır,

Yanmaya karşı dirençlidir,

Anti Statiktir,

Estetiktir,

Konforludur.

Yün halı hakkında diğer detaylar ve tarzınızı yansıtacak diğer halı türleri ve modelleri  için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Recent Posts

Yorum Bırakın