Yurt Halıları

Çelebizade Halı olarak, büyük bir özenle, kaliteden ödün vermeden, çok çeşitli renk ve desen seçenekleriyle üreterek piyasaya sunmaktan onur duyduğumuz bir diğer ürün grubumuz da yurt halılarıdır. Yurt halılarında da cami halılarında olduğu gibi, uzun ömürlü olması, toz ve tüy bırakmaması, anti-statik olması, anti-bakteriyel olması gibi özellikleriyle insan sağlığı için uygun olması taviz vermediğimiz konulardır. Yurt halıları, yurt halısı desenleri, renk seçenekleri, yurt halısı metrekare fiyatları hakkında merak ettiğiniz her konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurt Halısı Modelleri

Referans Çalışmalar

Yurt Halısı Modelleri

Çelebizade Halı’nın yılların getirdiği birikim ve tecrübeli personeli sayesinde uzmanlaşmış olduğu alanlardan biri de yurt halısı modelleri‘dir. Yurt halıları; kalabalık ve yoğun insan trafiği olan ortamlarda kullanıldıkları için dayanıklı olmaları ve pek çok birey bir arada bulunduğu için insan sağlığı açısından uygun olmaları büyük önem taşımaktadır. Çelebizade Halı olarak, diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi yurt halılarımızda da sağlamlıktan ödün vermemek ve onları bir kez alıp, yıllarca kullanmanızı sağlayabilmek için her zaman en kaliteli hammaddeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimiz gibi yurt halılarımızda da siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve beğenisine uygun;kaliteli, işlevsel, uzun ömürlü, yanmaz, dayanıklı, anti-statik, anti-alerjik, sağlıklı ve şık pek çok model üretiyoruz.

Bir mekanın estetik olmasını, göze ve insan ruhuna hitap etmesini sağlayan etmenlerden biri de yere serilen halıdır. Bu sebeple halının ortamın iç mimarisi ve dekorasyonuyla estetik bir uyum içerisinde olması gerekir. Çelebizade Halı olarak; yurt halılarında, her zaman müşterilerimizin tarzına ve zevkine hitap eden, halıyı kullanacakları yurdun dekoru ile uyum sağlayacak modeller sunmaya özen gösteriyor, bu nedenle yurt halısı renk ve desenlerinde de çeşitliliğe önem veriyoruz.

Yurt Halısı Fiyatları

Farklı ve çeşitli yurt halısı modellerimiz arasında hem modern, hem klasik ve otantik desenleri bulabileceğiniz gibi mavi, kahverengi, bej gibi farklı renk seçenekleri de sizlere sunulmaktadır. Ayrıca tüm yurt halılarımız isteğinize göre, yurtlarınız için uygun olan ölçülerde üretilmektedir.

Çelebizade Halı, tüm halılarını üretirken olduğu gibi yurt halısı modellerini üretirken de kaliteden asla ödün vermemekte; halılarının estetik görüntüsüne ve çeşitliliğine verdiği önem kadar, uzun ömürlülüğüne, dayanıklılığına, insan sağlığı açısından uygun olmasına da büyük önem vermektedir. Çelebizade Halı, tüm halılarını halının bir kere alınıp, uzun yıllar boyunca kullanılan bir eşya olduğunun bilinciyle üretmektedir. Siz de yurtlarınızın ölçüsüne uygun kaliteli ve şık yurt halılarımızdan edinmek istiyorsanız, yurt halısı desenleri, yurt halısı fiyatları , yurt halısı renk seçenekleri ve halılar hakkında merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçerseniz Çelebizade Halı olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.